Jak se naučit vibrovat na vyšších frekvencích a být šťastný

Energie má opravdu mnoho podob – je elektrická, magnetická, záření, vlnění a další – všechny ale mají jedno společné. Nejsou vidět. Svět, lidé, zvířata, rostliny a další věci také kypí svou vlastní energií a vyzařují ze sebe vibrace. Usměrňování toku energie je základem mnoha alternativních směrů východní medicíny a smýšlení již po celá staletí, tak proč se neinspirovat a trochu svým vibracím nepřilepšit?

Lidské vibrace jsou významně propojené s našimi emocemi. Podle toho, na jaké frekvenci naše energie vyzařuje, můžeme prožívat nemoc, strach, radost nebo vitalitu. Obecně v tomto případě lze říci, že frekvence nízkého charakteru vyvolávají to nepříjemné, ty vysoké potom příjemné věci. Mezi ty první tak můžeme zařadit například:

  • špatné myšlenky, pesimismus a deprese
  • strach, obavy, úzkost
  • očekávání nezdaru
  • zlost, nenávist, lítost, melancholii

Mezi dopady vysokých frekvencí potom nalezneme například:

  • pozitivní myšlení, optimismus
  • radost, veselost
  • pocit síly, odhodlání, sebevědomí
  • pocity lásky a víry

Ne nadarmo se ale říká, že sýčkováním si můžete to špatné přivolat. Vše je totiž na našem naladění a uvažování. Tento efekt nádherně popisuje psychologická pohádka o dvou královstvích. Jeden král se velmi obával, že jeho soused se připravuje na válku, ačkoliv ten nic takového neplánoval. První král se ale nechal naplnit svým strachem a začal pro jistotu zbrojit. Druhý král po tomto zjištění musel na jednání prvního krále reagovat a začal se rovněž vyzbrojovat. Nakonec tedy opravdu došlo na válku, kterou si první král svým jednáním doslova přivolal a dal zapravdu svému strachu.

Myslete pozitivně a vaše vibrace se zvýší

Stejným způsobem, jakým si lze přivolat to špatné, si jde ale přivolat i to dobré. Vyšších vibrací a větší pozitivní energie ve svém těle totiž docílíte poměrně snadno změnou svého myšlení. Zaměřte se na dobré myšlenky, i ve špatných chvílích se na situaci snažte dívat z dalších úhlů pohledu. Síla se skrývá v pozitivním myšlení. To, jak přemýšlíme, jak se cítíme a co konáme má totiž obrovský vliv na kvalitu našeho života.

V podstatě by se dalo říci, že platí „jak si to uděláme, tak to máme“. Ve chvíli, kdy se na svět budeme dívat černě a všude vidět pouze to špatné, tak se nám skutečně budou stávat pouze ty špatné věci. Naopak optimistickými myšlenkami, přiměřeným pohybem, procházkou, hraním s dětmi či zvířátky se lze obklopit pozitivními vibracemi, které budou mít příjemný dopad i na náš život. Přemýšlejte nad tím, jak přemýšlíte. Nízké frekvence toku naší energie mohou způsobovat dokonce i ošklivé nemoci, zatímco při zdravých vysokých vibracích se můžete dokonce i uzdravit. Zvyšte pozitivním smýšlením své vibrace a naplňte se pocitem spokojenosti, lásky a radosti.

O Autorovi: Michal je člověk se srdcem na správném místě. A jeho hlavním mottem je: Buď důvodem, kvůli kterému lidé zase uvěří, že je v lidech ještě kousek dobra.
Namasté